About us

Perakende ve finans sektörlerinde faaliyet gösteren Abacı Grup ayrıca, lüks ürünler ve mücevherat alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir. Girişimci perakende pazarlama operasyonları ve Türkiye’nin en sevilen markaları ile kurdukları uzun vadeli ticari bağları ile Abacı Grup günümüzdeki başarısını daha ilerilere taşımaktadır.

Faaliyet gösterdikleri tüm sektörlere farklı bakış açıları ile değer katmalarını ve öncü ruhlarını; Abacı Grup‘un kurulduğu 1973 yılından bu yana nesilden nesile bir aile işletmesi olarak devam etmesine borçludur.

Kalite ve özgünlük tutkusu ile Abacı Grup yönetim kurulu başkanı Ömer Abacı 2018 yılında Abbachi markasını yaratmaya karar verdi. Abbachi markası ikonik tasarım ile kaliteli takının birlikteliğini arayan herkes için ulaşılabilir bir marka haline geldi. Günümüzde Abbachi tarzı; zincirler, kızılderili figürleri, kalkanlar ve kılıçlarla birlikte anılmaya başlandı.

Abbachi markası kalite ve tasarımdan oluşan bir dünyadır; kendine özgü lüks ve ikonik tasarımları ile kaliteli takı arayan erkek ve kadınlara yöneliktir. ‘Kaliteli, ilke sahibi ve özgürAbbachi dünyasını tanımlamak için ortaya çıkan üç anahtar kelimedir. Misyonları, çok yönlü ve benzersiz bir zevk için üretilmiş en kaliteli parçaları Türkiye’nin en yetenekli zanaatkârları tarafından yaratmaktır. Abbachi, her zaman DNA’sına sadık kalmıştır ve onun için macera, risk alma ve özgürlük ruhunu somutlaştırmaya devam etmektedir.